Tryska cirkulační plochá MULTIFLOW s okem

Kód: HA_308030
Neohodnoceno
329,12 Kč / ks 329,12 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tryska HANSCRAT MULTIFLOW
Plochá cirkulační tryska vyrobena z bílého plastu ABS vhodná pro foliové a prefabrikované bazény.

Plochá bazénová tryska HANSCRAFT MULTIFLOW je vyrobena z bílého ABS plastu a je určena především pro foliové nebo prefabrikované bazény (Betonové bazény, Polypropylenové bazény, Plastové bazény, Laminátové bazény). Tryska MULTIFLOW se dodává včetně silikonového těsnění a dělících segmentů. Připojuje se pomocí vnitřního lepení o 50mm průměru na klasické bazénové PVC potrubí.

Vnější strana obsahuje závit 2“ na který se nasadí převlečená matice, kterou trysku a její těsnění stáhneme. Tryska MULTIFLOW se na bazén osazuje z protější strany kde je instalován skimmer a cca 10cm pod vodní hladinu, což by měla být spodní strana skimmeru.

Na trysce je z vnitřní strany bazénu vytvořen i závit pro zátku trysky, nebo pro připojení masážní hadice. Je plně regulovatelná, tedy můžete nastavit směr proudění vody, a na oku trysky (středová kulička) lze regulovat i požadovanou rychlost průtoku.

Bazénové trysky slouží k oběhu – cirkulaci vody v bazénu, kdy se skimmerem voda z hladiny nasaje, dále pokračuje do filtrace přes cirkulační čerpadlo a zpět se vrací čistá, právě cirkulační tryskou.

Obsah balení:
- Bazénová tryska
- Stahovací matice
- Silikonové těsnění trysky
- 2x dělící kruhové segmenty

Hmotnost balení: 0,25 kg


Doplňkové parametry

Kategorie: Pro stavbu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: