Marimex Písková filtrace ProStar Profi 8

Kód: 6607
Neohodnoceno
Značka: Marimex
7 290 Kč / ks 7 290 Kč / 1 ks
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobnosti

Jak funguje písková filtrace?
Písková filtrace ProStar Profi (dříve BlackStar 7) se ve svém principu inspirovala přírodou - zde se také dešťová voda mění v křišťálově čistou pramenitou vodu díky filtraci v propustných vrstvách horniny. V pískové filtraci voda prochází přes křemičitý písek, kde se zachytávají i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá, filtrovaná voda. Důležité je proto často filtrační písek proplachovat, aby se nečistoty v písku neosazovaly. Doporučujeme proplach filtrace minimálně jednou týdně.

Složení a popis pískové filtrace
Filtrační systém pískové filtrace ProStar Profi 8 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 75 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech.

Filtrace je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby včetně snadno ovladatelného 6-ti cestného ventilu (který je zabudován do víka filtrační nádoby), motorem čerpadla o příkonu 550W, plastovou základnou pro montáž v místě instalace. Systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů při přísném dodržování technických norem a prochází výstupní kontrolou.

Obsah balení
Písková filtrace
Návod

Upozornění
Standardně je písková filtrace dodáváne bez filtračního písku a hadic. Pokud tyto produkty nemáte, doporučujeme je koupit současně s pískovou filtrací.

Doporučení ke snížení nákladů na provoz
Pokud využíváte sníženou sazbu elektřiny (tzn. noční proud), můžete filtraci zapnout v době, kdy je tento tarif aktivní. K filtraci si můžete v hobbymarketech či na internetu dokoupit spínací hodinovou zásuvku, která filtraci v nastavenou dobu vypne i zapne. Můžete tím podstatně snížit náklady na provoz.

Parametry filtrace
Průtok vody: 8 m3/hod.
Hmotnost pískové náplně: 75 kg
Příkon filtrace: 550 W
Pro bazény do: 35 m3
Pro hadice o průměru: 32 a 38 mm
Barva filtrace: černá

Rozměry a hmotnost balení
1. balík: 86 x 48 x 49 cm
Hmotnost: 18.6 kg
Technické specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obsah aktuálního balení se může lišit i v závislosti na datu prodeje. Obrázky mají pouze informativní charakter.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační zařízení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 19 kg
Kód výrobce: 10600024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: