Automatický ovládací ventil - VRAC BASIC s bočním připojením k filtru 2˝

Kód: 4840
Neohodnoceno
Značka: ASTRALPOOL
28 326 Kč / ks 28 326 Kč / 1 ks
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovovaný výrobek AstralPool - automatický 6-ti cestný ovládací ventil.

Pomocí panelu na ventilu lze nastavit plně automatický provoz filtračního zařízení Vašeho bazénu, čímž se zjednoduší jeho údržba a zbyde Vám více času na relaxaci a zdravý odpočinek.

Automatický ventil je ovládán nastavitelným tlakovým spínačem (0,3 - 2 kg/cm², z výroby nastaven na 1,5 kg/cm²), který při zanesení filtru nečistotami dá signál k provedení proplachu a poté usazovacímu proplachu filtru. Pokud automatický ventil neobdrží během 7 dnů signál od tlakového spínače (filtr není zanesen nečistotami), provede 1 proplach i usazovací proplach automaticky (tuto funkci lze vypnout mikrospínačem na desce ventilu). Délku proplachu lze nastavit na 0,5, 1, 2, 3 nebo 4 minuty, délku usazovacího proplachu na 20 nebo 40 vteřin.

V případě potřeby je možné pomocí zvláštního tlačítka na ventilu a třípolohového přepínače v rozvaděči nastavit ventil na vypuštění vody z bazénu. Připojení na filtrační čerpadlo zajišťuje jeho vypnutí při každém přestavování ventilu. Navíc je tento ventil vybaven ručním spínačem pro spuštění proplachu a usazovacího proplachu dle přání obsluhy.

2˝ - s bočním ventilem kód 07444 včetně ručního spínače proplachu

V případech, kdy je pískový filtr umístěn pod hladinou vody v bazénu, se doporučuje instalovat hydraulický bezpečnostní ventil kód 41899 nebo 41898.

Připojením hydraulického bezpečnostního ventilu na odpad automatického ventilu se zabrání riziku samovolného vypuštění vody z bazénu, když se automatický ventil z jakéhokoli důvodu zastaví (např. při výpadku el. proudu) v poloze proplach nebo zafiltrování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.75 kg
Kód výrobce: 70769

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: